ČAKALNA LISTA *2020/2021*

Spoštovani starši!

Z vpisom v spodnji obrazec rezervirate mesto

v vrstnem redu čakalne liste

za sezono 2020/2021.

Obvestili Vas bomo o tem, katero mesto zasedate in Vas na podlagi tega tudi kontaktirali ob sprostitvi morebitnih prostih mest v sezoni 2020/2021. Vsa obvestila bodo primarno prišla na Vaš elektronski naslov, zato je še posebej pomembno, da je ta pravilno zapisan. V kolikor Vas ne bomo dosegli preko elektronskega naslova, Vas bomo kontaktirali tudi preko telefonske številke.

Podatke, vpisane v ta obrazec, bomo hranili in uporabili za namene, ki jih predstavlja čakalna lista 2020/2021 novičke vrtca, ki izzidejo enkrat mesečno. Z vpisom na čakalno listo pa ste sprejeli tudi naše pogoje zasebnosti.


Preberite naše Pogoje zasebnosti tukaj.

1 thought on “ČAKALNA LISTA *2020/2021*

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Location Am Heumarkt 23, 1030 Wien E-mail slovenskivrtec.info@gmail.com Hours Delovanje vrtca: Ponedeljek – Četrtek 07:00 – 18:00 Petek 07:00 – 17:00 Informacije: na elektronskem naslovu 24/7
%d bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close