INFO & VPIS

Spoštovani starši!

Mesta za sezono 2019/2020 so zapolnjena. Otroci, ki so bili vpisani v to sezono imajo prednost pri vpisu tudi v prihodnji sezoni.  

Trenutno so zapolnjena tudi že vsa razpoložljiva mesta za sezono 2020/2021, saj so družine, katerih otroci so že bili vpisani, mesta obdržale. Vseeno bomo zbirali rezervacije na čakalni listi, ki se bo odprla 4. 4. 2020 ob 12. uri. Na podlagi vrstnega reda na tej čakalni listi, bomo nato obveščali starše o morebitnih prostih mestih, tekom sezone 2020/2021.  

Slovenski dvojezični vrtec deluje v obliki dveh slovenskih skupin za otroke stare do 3 let in tiste stare med 3 in 6 let. Formalni vpis poteka preko društva Slovenki bilingvalni vrtec,  v okviru privatnega vrtca Schmetterling pri Stadtparku (Am Heumarkt 23, 1030 Wien). Slovenska skupina otrok je vključena v redni program omenjenega vrtca, ki poteka v nemškem okolju s prisotnostjo angleščine, dodatno pa je slovenski skupini otrok na voljo še slovensko govoreča pomočnica vzgojiteljice, ki je prisotna trikrat tedensko po 4 ure in z otroki preživlja čas v sklopu inovativnih ustvarjalnih delavnic v slovenskem jeziku.

Cena vrtca je enaka redni ceni vrtca Schmetterling.
Izvedba posebnega slovenskega programa za slovenske otroke je brezplačna.

Trenutno je v slovenski skupini Metuljček Cekinček zasedenih 10 razpoložljivih mest:

7 mest za otroke od 3. do 6. leta starosti od 1. septembra 2019

3 mesta, za otroke mlajše od treh let od 1. septembra 2019

Rezervacije za letošnje leto so zaprte. Rezervacije za čakalno listo za leto 2020/2021 so možne s klikom na spodnji gumb.

Če Vas zanima vpis v letu 2021/2022 lahko izpolnite spodnji obrazec za seznam interesov in tako Vas bomo sproti obveščali o možnostih vpisa.

  • O morebitni sprostitvi mesta za to ali naslednjo sezono Vas bomo nemudoma obvestili po elektronski pošti, v vrstnem redu čakalne vrste. Takrat boste tudi dobili nadaljna navodila za vpis.

SEZNAM INTERESOV za 2021/2022 – prosimo izpolnite spodnji obrazec* Kundennummer je številka, ki jo prejmete na MA10. Kundennummer je za vpis v katerikoli vrtec na Dunaju obvezna, saj velja kot zaznamek otroka v registru dunajskih otrok, ki so vključeni v vrtec. V kolikor še nimate Kundennummer, v polje vpišite, kdaj ga boste predvidoma pridobili.

** Preberite naše Pogoje zasebnosti tukaj.

Location Am Heumarkt 23, 1030 Wien E-mail slovenskivrtec.info@gmail.com Hours Delovanje vrtca: Ponedeljek – Četrtek 07:00 – 18:00 Petek 07:00 – 17:00 Informacije: na elektronskem naslovu 24/7
%d bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close